h Dolar 8,5591 %-0.07
h Altın (Gr) 494,70 %-0,55
h BIST100 1.351,59 %-0.86
a İmsak Vakti 02:00
Artvin 20°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KOŞUSU

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KOŞUSU

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KOŞUSU
Artvin Valiliği koordinesinde, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Koşusu düzenledik. 
Milletimizin Zaferi olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü spor etkinliklerimizle taçlandırıyor, Şehitlerimizin aziz hatıralarına ve kanlarıyla müşerref kıldıkları bu topraklara sahip çıkmaya devam ediyoruz.
Artvin Vali Yardımcımız Sayın Ahmet Salih Poçanoğlu’nun teşrifleriyle İskebe yolunda gerçekleşen koşuya; Küçükler, Yıldızlar, Gençler, Büyükler, Vetaranlar kategorilerinde toplam 47 sporcu katıldı.
Koşu yarışı sonrasında sporcularımız ve aileleri ile birlikte Garnizon Şehitliğimizi ziyaret ederek  15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinde  canlarını feda eden Kahraman Şehitlerimize ve tüm Şehitlerimize dua ettik.
Dereceye giren sporcular;
Küçük Kızlar ( 800 m )
1. Ecenur Bayraktar
2. Elif Su Gürelli
3. Fatma Gökçen Zeren
Küçük Erkekler ( 800 m )
1. Miraç Değirmenci
2. Onurcan Özbayrak
3. Yasin Alkan
Yıldız Kızlar ( 1000 m )
1. Dilan Gören
2. Sıla Avcı
3. Dilek Kaya
Yıldız Erkekler ( 1000 m )
1. Ali Asım Yıldız
2. Berk Özdemir
Genç Kızlar ( 1500 m )
1. Rabia Kaya
2. Duygu Beyaz
3. Meryem Kubacık
Genç Erkekler ( 1500 m )
1. Abdullah Uğural
2. Efecan Aktaş
3. Veysel Çeliktaş
Büyük Kızlar
1. Ebru uzun
Büyük Erkekler 
1. Kaan Celasin
Veteranlar ( 5000 m )
1. Talat Alkan
2. Merdan Yazıcı
3. Serdar Yavuz
Yarışmada dereceye giren sporcularımıza ödülleri, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma programında düzenlenecek olan ödül töreninde takdim edilecektir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Türkiye Ferdi Kick Boks Şampiyonası’na Tuzla Belediyesi Sporcuları Damga Vurdu

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.