Spor
Giriş Tarihi : 09-07-2021 21:30   Güncelleme : 09-07-2021 21:30

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ, KURUMLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ, KURUMLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI  Artvin Valiliği koordinesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlama etkinlikleri kapsamında, Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası düzenledik

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ, KURUMLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ, KURUMLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASI

 Artvin Valiliği koordinesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlama etkinlikleri kapsamında, Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası düzenledik.

 Artvin Gençlik Merkezi fuaye alanında düzenlenen turnuvaya; Artvin Valiliği Artvin Gençlik Merkezi, Doğus A.Ş, İl Sağlık Müdürlüğü, Artvin Defterdarlığı,  Özel Artvin Kişisel Gelişim Kursu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Şekerbank kurumlarından toplam 26 sporcu katıldı.

Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası sonunda dereceye giren takımlar;

1. Artvin Valiliği
2. Özel Artvin Kişisel Gelişim Kursu
3. Artvin Gençlik Merkezi
4. İl Sağlık Müdürlüğü

Dereceye giren takımlara ödülleri 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kutlama etkinliklerinde düzenlenecek ödül töreninde verilecektir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak; Milletimizin Zaferi olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü spor etkinliklerimizle taçlandırıyor, Şehitlerimizin aziz hatıralarına ve kanlarıyla müşerref kıldıkları bu topraklara sahip çıkmaya devam ediyoruz.