Spor
Giriş Tarihi : 29-06-2021 18:24   Güncelleme : 29-06-2021 18:24

GSB SPOR OKULLARI AÇILDI

GSB SPOR OKULLARI AÇILDI GSB Spor Okulları ile 5 – 18 yaş arasındaki gençlerimiz spor branşlarından ücretsiz olarak faydalanabilecekler

GSB SPOR OKULLARI AÇILDI

GSB SPOR OKULLARI AÇILDI
GSB Spor Okulları ile 5 – 18 yaş arasındaki gençlerimiz spor branşlarından ücretsiz olarak faydalanabilecekler.
Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde GSB Spor Okulları, düzenlenen törenle açıldı.
Açılış seremonisi; Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm Aziz Şehitlerimizin manevi huzurunda Saygı Duruşu, ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.
GSB Spor Okullarının açılış töreninde günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Gençlik ve Spor İl Müdürü adına, Gençlik Hizmetleri Müdürü Hayati Güneri yaptı.
Açılış konuşmasının ardından, Basketbol, Hentbol, Tenis, Taekwondo ve Masa Tenisi sporcularımız gösteri maçları yaptılar.
Program antrenörlerimizin gençlerimizi spor branşlarına yönlendirmesi ve kayıt alma işlemlerini yapması ile sona erdi.
Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde GSB Spor Okulları’nda faaliyet gösterecek olan spor branşlarımız; Yüzme, Basketbol, Tenis, Hentbol, Halk Oyunları, Voleybol, Futbol, Masa Tenisi, Taekwondo, Badminton, Güreş ve Atletizm.
Çocuk ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, serbest zamanlarını uzman antrenörler nezaretinde en iyi şekilde değerlendirmelerine imkan sağlamak amacıyla  GSB Spor Okullarımıza gençlerimizi bekliyoruz.