Spor
Giriş Tarihi : 29-11-2021 19:32   Güncelleme : 29-11-2021 19:32

KROS İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

KROS İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

KROS İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

KROS İL BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI
2021 – 2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Kros İl Birinciliği İskebe – Fıstıklı Köyü mevkiinde gerçekleşti. Yıldızlar ve Gençler olmak üzere iki kategoride gerçekleşen İl Birinciliği yarışına toplam 34 sporcumuz katıldı.
Dereceye giren sporcu ve takımlar;
Yıldız Kızlar ( Ferdi )
1. Derya Ebrar YILMAZTÜRK ( Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Ortaokulu )
2. Elanur Cemre ŞAMLIOĞLU ( Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Ortaokulu )
3. Ümmü Gülsüm DURMUŞ ( Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Ortaokulu )
Yıldız Erkekler (Ferdi )
1. Anıl ŞAHİN ( Gazi Ortaokulu )
2. Kerim SARUHAN ( Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Ortaokulu )
3. Ebubekir OKUYAN ( Arhavi Nurettin Çarmıklı İmam Hatip Ortaokulu )
4. Efe Can DURAN (  Gazi Ortaokulu )
Genç Kızlar A ( Ferdi )
1. Buse TERZİOĞLU ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
2. Deniz KARAKAYA ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
3. Sena AY ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
4. Sinem ÖZKENT ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
Genç Kızlar ( Takım )
1. İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 
Genç Erkekler A ( Ferdi )
1. Emircan DEMİRCİ ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
2. Volkan KANGÜRTAY ( Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu  İmam Hatip Lisesi )
3. Salih ASLAN ( Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi )
4. Caner GEZER ( İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
Genç Erkekler ( Takım )
1.  İbn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 
2. Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu  İmam Hatip Lisesi 
Yarışma sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporcularımıza kupa – madalya ve başarı begeleri; Spor Hizmetleri Müdürümüz Latif YILMAZTÜRK, Spor Faaliyetleri Şube Müdürü Mehmet Başköylü, Taekwondo Milli Sporcumuz Ayşe ERGÜL, yarışmanın düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Jandarma ve Polis Memurlarımız tarafından takdim edildi.
Kros il Birinciliği yarışmasında dereceye girerek ilimiizi grup yarışlarında temsil etmeye hak kazanan sporcularımıza başarılar diliyoruz.