Spor
Giriş Tarihi : 15-10-2021 22:32   Güncelleme : 15-10-2021 22:32

KROS MERKEZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

KROS MERKEZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

KROS MERKEZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI

KROS MERKEZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ TAMAMLANDI
Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Kros Merkez İlçe Birinciliği, Fıstıklı Köyü – İskebe mevkiinde gerçekleşti.
Yaş kategorilerine göre, 2004 – 2011 yılları arası doğumlu 40 sporcunun katıldığı İlçe Birinciliği Yarışları, 1000, 1200, 1500, 2000, 3000 ve 4000 m mesafelerde yapıldı.
Dereceye Giren Sporcular;
2004 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Abdullah UĞUNAL
2. Mehmet ÇELİK
2005 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Halit YILDIRIM ( Artvin Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
2006 Doğumlu Ferdi Kız
1. Rabia KAYA ( Kazım Karabekir Anadolu Lisesi )
2. Merve KOÇAY ( Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
3. Şenay KARATAŞ ( Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
4. Yağmur DOLAN ( Kazım Karabekir Anadolu Lisesi )
2006 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Cebbar ÇELİK ( Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
2. Recep ÜLKER ( Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
3. Muhammet AKBAŞ ( Ayhan Şahenk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi )
2007 Doğumlu Ferdi Kız
1. Dilan GÖREN ( Artvin Spor Lisesi )
2. Gamze AY ( Artvin Spor Lisesi )
2007 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Ali Asım YILDIZ ( Artvin Spor Lisesi )
2. Muhammet ŞAHİN ( Artvin Spor Lisesi )
3. İsmet DELİBAŞ ( Artvin Spor Lisesi )
4. M. Kaan AY ( Artvin Spor Lisesi )
2008 Doğumlu Kızlar
1. Dilek Kaya ( Gazi Ortaokulu )
2008 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Burak DEMİRCİ ( Artvin Spor Lisesi )
2. Tunç Aras ÇEMEN ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2009 Doğumlu Ferdi Kız
1. Gül ÖZKAN ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Ferangiz SOHİPONOVA ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2009 Doğumlu Erkek
1. Kazım ÇOŞKUN ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Tunç HASER ( Seyitler Toki Ortaokulu )
3. Mustafa DEDE ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2010 Doğumlu Ferdi Kız
1. Melisa GÜLSEÇKİN ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Filiz KÖKÇINAR ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2010 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Ertuğrul KOÇ ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Selim Emre ÖZDEMİR ( Gazi Ortaokulu )
2011 Doğumlu Ferdi Kız
1. Ecrin GÜLOĞLU ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Çağla YAŞAR ( Yenimahalle Ortaokulu )
2011 Doğumlu Ferdi Erkek
1. Eray AVCI ( Seyitler Toki Ortaokulu )
2. Onurcan ÖZBAYRAK ( Türk Telekom Spor Kulübü )
3. Emir AVCI  ( Seyitler Toki Ortaokulu )
4. Yasin ALKAN ( Türk Telekom Spor Kulübü )
Kros Merkez İlçe Birinciliği yarışlarında dereceye giren sporcularımıza madalyalarını, Spor Hizmetleri Birimi Müdürümüz Latif YILMAZTÜRK, Spor Faaliyetleri Şube Müdürümüz Mehmet BAŞKÖYLÜ, yarışma esnasında  parkur güvenliğini sağlayan Jandarma Trafik Personellerimiz, hocalarımız ve antrenörlerimiz takdim ettiler.