Spor
Giriş Tarihi : 13-09-2021 22:05   Güncelleme : 13-09-2021 22:05

MASA TENİSİ ARTVİN HALK TURNUVASI

MASA TENİSİ ARTVİN HALK TURNUVASI Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Masa Tenisi Antrenörü Nilay Altuntaş’ın düzenlediği 18 yaş üstü ferdi Masa Tenisi Artvin Halk Turnuvası, Merkez Spor Salonumuzda gerçekleşti

MASA TENİSİ ARTVİN HALK TURNUVASI

MASA TENİSİ ARTVİN HALK TURNUVASI
Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Masa Tenisi Antrenörü Nilay Altuntaş’ın düzenlediği 18 yaş üstü ferdi Masa Tenisi Artvin Halk Turnuvası, Merkez Spor Salonumuzda gerçekleşti.
Turnuvaya; Artvin, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize illerinden toplam 35 sporcu katıldı.
Masa Tenisi Turnuvası, Merkez Spor Salonunda düzenlenen açılış seremonisi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm Aziz Şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.
Turnuvanın açılış konuşmasını yapan Gençlik Hizmetleri Müdürümüz Hayati Güneri, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Demirkıran’ın selamları ve sporculara başarı dileklerini ileterek,” Çevre illerden turnuva için gelen katılımcılarımıza öncelikle ilimize hoş geldiniz diyorum. Pandemi kuralları çerçevesinde güzel bir turnuva olması temenni ediyor, tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.
  Dörtlü gruplar halinde yapılan turnuva grup birincisi ve ikincisi belirlendikten sonra çift eleme usulü ile turnuva tamamlandı.
Dereceye Giren Sporcular;
1.Erhan Kızıltaş (Giresun)
2. Muarrem tat (Rize)
3. Mehmet Toker (Trabzon – Of)
  Dereceye giren sporculara kupaları Gençlik Hizmetleri Müdürümüz Hayati Güneri ve Masa Tenisi Antrenörü Nilay Altıntaş tarafından takdim edildi.
  Turnuvaya katılan tüm sporculara, Masa Tenisi Artvin Halk Turnuvası anısına Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Katılım Belgesi takdim edildi.