Gündem
Giriş Tarihi : 08-02-2022 14:23   Güncelleme : 08-02-2022 14:23

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU HASAN KOÇAK’TAN YUSUFELİ’NE TEŞEKKÜR KONSERİ

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU HASAN KOÇAK’TAN YUSUFELİ’NE TEŞEKKÜR KONSERİ

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU HASAN KOÇAK’TAN YUSUFELİ’NE TEŞEKKÜR KONSERİ

Tv 8 Ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının bu seneki Şampiyonu Hasan Koçak, bugün Yusufelinde teşekkür konseri düzenledi.

O Ses Türkiye yarışmasında gösterdiği büyük başarı ile 10. Sezon Şampiyonu olan Hasan Koçak, hemşehrilerine teşekkür konseri vermek üzere Yusufeline geldi. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’i ziyaret eden Hasan daha sonra konserin düzenleneceği Yusufeli Mehmet Sosanoğlu Kapalı Spor Salonuna geçti. Burada kendisini bekleyen Yusufelililer  ile buluşan Hasan, hem O Ses Türkiye yarışmasında söylediği eseleri hem de hayranlarından gelen istekleri sahnede icra etti.

Duygularını dile getiren Hasan Koçak,” Kıymetli Yusufelililer asıl şampiyon sizlersiniz. Verdiğiniz destekler için teşekkür ediyorum. İlk konserimizi burada vermek istedik. Bizler Yusufelinden çıkarak zor denilenleri başarmanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. İnşallah sağlam adımlarla daha ileriye doğru gitmek için çalışacağız. Ekip arkadaşlarım ile birlikte sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Eyvallah Yusufeli..”

Konser sonrasında konuşan Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin,”Büyük bir başarı göstererek O Ses Türkiye’de Şampiyon olan Hasan Koçak kardeşimizi tebrik ediyorum. Yusufelinden çıkarak Ülkeye kendini ispat eden genç kardeşimize sanat hayatında başarılar diliyorum. Artık bizlere düşen Hasan’a dua etmek,yolun bahtın açık olsun Hasan.”dedi.

Hasan Koçak’ın teşekkür konserine Yusufeli Kaymakamı Hüseyin Kaptan, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin ve çok sayıda vatandaş katıldı.