Spor
Giriş Tarihi : 07-01-2022 02:33   Güncelleme : 07-01-2022 02:33

VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI ARTVİN’DE BAŞLADI

VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI ARTVİN’DE BAŞLADI

VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI ARTVİN’DE BAŞLADI

VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI ARTVİN’DE BAŞLADI
Voleybol Grup Müsabakaları, Merkez Spor Salonumuzda düzenlenen Açılış Seremonisi ile başladı.
6 – 9 Ocak 2022 tarihleri arasında ilimizde gerçekleşecek olan; 2021 – 2022 Okul Sporları Voleybol Yıldızlar ( Kız – Erkek ) Grup Müsabakaları, Merkez Spor Salonumuzda düzenlenen Açılış Seremonisi ile başladı.
Grup Müsabakalarına; Artvin, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Rize, Samsun, Trabzon ve Kars illerinden kız ve erkek voleybol takımları katıldılar.
Programın açılış konuşmasını yapan Artvin Vali Yardımcımız Sayın Onur Özaydın; ” Sporun birleştirici gücü hepimizin bildiği yadsınamaz bir gerçek bu yüzden yurdumuzun değişik illerinden bölgemizden farklı kategorilerdeki genç kardeşlerimizi Artvin’de misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. 
Yapacak olduğumuz müsabakaların elbette spor müsabakası olduğu için yarışmayı gerektirecek ama sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu unutmadan en güzel şekilde bu mücadeleyi sonlandırmak dileğiyle İlimize tekrar hoş geldiniz diyorum ve sizi ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz hepinize sakatlığın ve diğer olumsuzlukların olmadığı güzel müsabakalar diliyorum.” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, illerimizden gelen öğrencilerimize hoş geldiniz diyerek başladığı konuşmasında öğrencilerimizin akademik, kültürel ve sportif alanlarda gelişmesinin önemine değindi ve Artvin’de güzel anılar biriktirecekleri güzel bir spor müsabakası olması dileklerinde bulundu.
Merkez Spor Salonumuzda düzenlenen Grup Müsabakaları Açılış Seremonisine; Artvin Vali Yardımcımız Sayın Onur Özaydın, İl Başkanı Fatih Tahtalı, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, kurum amirleri, sporcu ve antrenörlerimiz katıldı.
6 – 9 Ocak 2022 tarihleri arasında Merkez Spor Salonumuzda yapılacak olan müsabakalarda tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.