Gündem
Giriş Tarihi : 23-06-2021 00:46   Güncelleme : 23-06-2021 00:46

YUSUFELİ BELEDİYESİ: U23 AVRUPA 3.’SÜ ERKAN ERGEN YUSUFELİNDE

17 – 23 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında Kuzey Makedonya’nın Üsküp kentinde gerçekleştirilen U23 Avrupa Güreş Şampiyonasında Avrupa Üçüncüsü olarak kürsüye çıkan Erkan Ergen Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’i ziyaret etti

YUSUFELİ BELEDİYESİ: U23 AVRUPA 3.’SÜ ERKAN ERGEN YUSUFELİNDE

17 – 23 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında Kuzey Makedonya’nın Üsküp kentinde gerçekleştirilen U23 Avrupa Güreş Şampiyonasında Avrupa Üçüncüsü olarak kürsüye çıkan Erkan Ergen Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin’i ziyaret etti.

Milli Güreşçi Erkan Ergen’e başarılarla dolu bir spor hayatı temennisinde bulunan Başkan Aytekin; Erkan kardeşimiz genç nesillere çok güzel örnekler sunuyor. Çalışmayla, azimle her zorluğun üstesinden gelinerek nasıl başarılı olunacağını göstermiş oldu. Avrupa güreş arenasında genç yaşında madalya kazanarak adını duyuran ve bizleri gururlandıran hemşerimizi tebrik ediyor, bugüne gelene kadar üzerinde emekleri olan başta anne babası olmak üzere tüm antrenörlerine teşekkür ediyorum. İnşallah Ay Yıldızlı mayo altında yıllarca göğsümüzü kabartacak nice zaferler kazanmasını temenni ediyorum.”dedi.

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran’ında bulunduğu ziyarette Başkan Aytekin günün anısına Erkan Ergen’e hediyeler verdi.