Gündem
Giriş Tarihi : 09-12-2021 23:23   Güncelleme : 09-12-2021 23:23

YUSUFELİ BELEDİYESİ: YUSUFELİ BELEDİYESİ ARALIK AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI YAPILDI SU VE KİRA ÜCRETLERİNE YİNE ZAM YOK

YUSUFELİ BELEDİYESİ ARALIK AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI YAPILDI SU VE KİRA ÜCRETLERİNE YİNE ZAM YOK

YUSUFELİ BELEDİYESİ: YUSUFELİ BELEDİYESİ ARALIK AYI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI YAPILDI SU VE KİRA ÜCRETLERİNE YİNE ZAM YOK

Yusufeli Belediyesi Aralık ayı olağan meclis toplantısı 7 Aralık Salı günü Belediye Başkanı Eyüp Aytekin başkanlığında toplandı.
           

Aralık ayı olağan meclis gündeminin tetkikinin ardından Kasım ayı meclis karar özetleri Belediye ve Meclis Başkanı Eyüp Aytekin tarafından okundu. Sonrasında Aralık ayı gündem maddelerine geçildi. Gündem maddelerine göre; Devlet memurlarına verilecek olan sosyal denge tazminatı sözleşmesi konusunda Belediye Başkanına yetki verilmesi hususu ve Yusufeli Belediyesi 2022 yılı Vergi, Harç ve Tarifelerinin meclis mevcudunun oy birliği ile kabul edilmesine karar verildi.

Meclis toplantısını değerlendiren Başkan Aytekin;”Aralık ayı Belediye Meclis toplantımızı gerçekleştirdik. 2022 yılı Vergi, Harç ve Tarifelerimiz meclis mevcudunun oy birliği ile kabul edildi. Belediye Meclis Üyelerimize teşekkür ediyorum. Yusufeli Belediyesi olarak Su ve Kira ücretlerimize herhangi bir zam yapmadan 2020 yılı fiyatları üzerinden alarak vatandaşımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Alınan kararların ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”dedi.

Yusufeli Belediye Meclisi, 2022 yılı Su Ücretleri ve İş Yeri Kiraları için 2020 yılı fiyat tarifesi uygulandı ve iki yıllık sürede zam yapılmamış oldu. Meclis Kararları onaylandıktan sonra Yusufeli Belediyesi resmi web sitesi olan www.yusufeli.bel.tr adresindeki kurumsal menüsü altında yayınlanıyor.