Gündem
Giriş Tarihi : 26-01-2022 17:01   Güncelleme : 26-01-2022 17:01

YUSUFELİ İLÇE MÜFTÜSÜ MEDET ŞAHİN İÇİN VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ

YUSUFELİ İLÇE MÜFTÜSÜ MEDET ŞAHİN İÇİN VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ

YUSUFELİ İLÇE MÜFTÜSÜ MEDET ŞAHİN İÇİN VEDA PROGRAMI DÜZENLENDİ

Erzincan ili Üzümlü ilçesine tayini çıkması nedeniyle, Yusufeli İlçe Müftüsü Medet Şahin onuruna bugün veda programı düzenlendi.

Yusufeli Çok Programlı Anadolu Lisesi Yemekhanesinde düzenlenen program Kuran’ı Kerim tilaveti ile başladı. Kuran’ı Kerim tilaveti sonrasında protokol konuşmalarına geçildi.

İlçe Müftüsü Medet Şahin onuruna düzenlenen veda programında konuşan Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin,” İlçe Müftümüz Sayın Medet Şahin hocamıza görev yaptığı süreçte ilçemize kattıkları için teşekkür ediyorum. Bende memuriyet hayatıma İlçemiz Cevizlik Köyünde İmam Hatip olarak başladım. Mesleğin gerektirdiği sorumlulukları yakından bilen birisi olarak yaptığınız çalışmaları takdirle karşılıyorum. Toplumun manevi mimarları olarak daha güzel hizmetlerde bulunmanızı temenni ediyorum. Medet hocamıza yeni görev yerinde başarılar diliyorum.”dedi.

Protokol konuşmaları sonrasında Müftü Şahin’e kurum amirleri tarafından hediyeler verildi. Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin İlçe Müftüsü Medet Şahin’e Yusufeli Belediyesi Kilim ve Seccade Atölyesinde dokunan “El Dokuması Seccade” ile Yusufeli Belediyesi yayınlarından oluşan kitap setlerinden hediye etti.

Düzenlenen programa; Artvin İl Müftüsü Hasan Güneş, Yusufeli Kaymakamı Hüseyin Kaptan, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, İl Genel Meclis Başkanı Furkan Çakmak, Kurum Amirleri, İlçe Müftüleri, Din Görevlileri ile STK temsilcileri katıldı.