Gündem
Giriş Tarihi : 29-01-2022 05:03   Güncelleme : 29-01-2022 05:03

YUSUFELİ MUHTARLARI MİLLETVEKİLİ ERKAN BALTA İLE BİR ARAYA GELDİ

YUSUFELİ MUHTARLARI MİLLETVEKİLİ ERKAN BALTA İLE BİR ARAYA GELDİ

YUSUFELİ MUHTARLARI MİLLETVEKİLİ ERKAN BALTA İLE BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta’nın Başkanlığında Yusufeli İlçesi Köy ve Mahalle Muhtarları ile bugün toplantı düzenlendi.

Yusufeli Şehit Salih Hüseyin Parça Anadolu Lisesi konferans salonunda bugün tüm günü kapsayan bir toplantı düzenlendi. Toplantıda Yusufeli İlçesi Köy ve Mahalle Muhtarları teker teker söz alarak köylerinin ve mahallelerinin eksiklerini, yapılmasını istedikleri projeleri ve taleplerini aktardılar.

Tüm muhtarların söz alarak teker teker duygu ve düşüncelerini aktarma fırsatı buldukları toplantı sonrasında konuşan Ak Parti Artvin Milletvekili E. Erkan Balta,” Artvin genelinde başlattığımız muhtarlarımızla buluşma toplantımız için bugün ilçemizde idik. 2021 yılını geride bıraktığımız bu günlerde geçtiğimiz dönemde yapılanlar ve gelecek dönemde yapılması öngörülen çalışmaları konuştuk. Tüm köy ve mahalle muhtarlarımız tek tek taleplerini ilettiler. Notlarımızı aldık gereken çalışmaları takip ederek sorunların çözüme kavuşması için çalışmalarımızı yapacağız. Toplantımıza katılan muhtarlarıma teşekkür ediyorum.”dedi.

Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin,” Sayın Vekilimizin Başkanlığında bugün faydalı bir toplantıyı geride bıraktık. 2021 yılında yapılan çalışmalar ile 2022 yılı için programa alınan çalışmalar hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Muhtarlarımız köylerinin ve mahallelerinin sorunlarını teker teker ilettiler. Toplantıya katılan Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

Ak Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta Başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Ak Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı, Yusufeli Kaymakamı Hüseyin Kaptan, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Ak Parti Yusufeli İlçe Başkanı İbrahim Alkan, Artvin İl Genel Meclis Başkanı Furkan Çakmak, İl Genel Meclis Üyesi Hikmet Hallaç, İlçe Özel İdare Müdürü Mahmut Öztürk ile Köy ve Mahalle Muhtarları katıldı.